A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatjona Kuçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  31
  • Vendlindja:
  • Deçan 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Fatjona Kuçi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Fatjona nuk do të ndalet me muzikë asnjëherë dhe do të sjellë shum këngë për fansat e saj të cilët e duan shumë. Jona ka cekur qe nuk do te ndalet asnjehere ne shume intervista te dhena ne shume Tv Te ndryshme, dhe ne natyrisht qe shpresojme ashtu. Më datë 2 Dhjetor 2014, Fatjona sjell këngën e parë me titull "A pom njeh" e cila është inxhizuar në ZicoTv. Kjo kēngë u mirëprit shumë mirë. Fatjona me kêtë këngë mori pjesë në koncertin e zhvillua...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eronida

Tringa Kay

Bleta Brovina

Ermedina Rama

Ariana

Luiza Hasani

Valza Zhegrova

Blerta Pepa

Rinna

Donjeta Morina


Tags: Fatjona Kuçi, Fatjona Kuci, Jona, Fatjona Kuqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019