Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlum Llugaliu

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Fatlum Llugaliu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2014, Fatlum Llugaliu publikon albumin "Ata Sy". Në vitin 2016, Fatlum Llugaliu publikon albumin "Live 2016"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLive 2016 (2016)

Ata Sy (2014)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Toni Ujkaj

Smail Puraj

Ismet Aloshi

Bujar Berisha

Shkelzen Azemi

Fahrush Azemi

Hajro Ceka

Ekrem Rama

Fadil Riza

Cani Etemi

Tags: Fatlum Llugaliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet