Fatlume Popovci
Fatlume Popovci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  250
 • Vendlindja:
 •  Kosovë
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë Kosovë
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Fatlume Popovci është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore vajtuese. Emri i këngëtares Fatlume Popovci, nuk është i panjohur për adhuruesit e muzikës sonë popullore. Ajo erdhi në skenën e muzikës me një zë e stil të veçantë, të pëlqyer nga të gjithë ata që e duan këngën, muzikën. Fatlume Popovci llogaritet njëra nga këngëtaret më të preferuara dhe të kërkuara nëpër dasma tona, sepse ajo di të krijojë e të kallë atmosferë, por edhe të dhurojë imazh të ri të gazmendeve, me reportoarin e saj të gjerë të këngëve, nga ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtare e labelit

Mishmash Entertainment

Anëtare e labelit Mishmash Entertainment

Profili

Facebook

Official Facebook

Instagrami

Zyrtar

Official Instagram

Kanali

Youtube

Official Youtube

Komente

2 🔥

2 Komente
Live 2016 2016

Live 2016 (2016)

★★★★★

Live 2013

Live (2013)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Fatlume Popovci, Lumja, Lume Popovci, Fatlume Baliu

Komente 2