Fatlume Popovci
Fatlume Popovci

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  •  Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 3 Qershor 1991
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket

Biografia

BIOGRAFIA: Fatlume Popovci është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe baladë popullore. Emri i këngëtares Fatlume Popovci, nuk është i panjohur për adhuruesit e muzikës sonë popullore. Ajo erdhi në skenën e muzikës me një zë e stil të veçantë, të pëlqyer nga të gjithë ata që e duan këngën, muzikën. Fatlume Popovci llogaritet njëra nga këngëtaret më të preferuara dhe të kërkuara nëpër dasma tona, sepse ajo di të krijojë e të kallë atmosferë, por edhe të dhurojë imazh të ri të gazmendeve, me reportoarin e saj të gjerë të këngëve, nga ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 2