Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fatma Zyberi - Fryni Era U Çel Taraba

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fryni Era U Çel Taraba".
3. Video është e këngës "Fryni Era U Çel Taraba", por nuk këndohet nga Fatma Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fatma Zyberi - Fryni Era U Çel Taraba  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Dua Kengen Time (Labia)"

Këngë e albumit:

"Dua Kengen Time (Euro Star)"

Komente

Asnjë Koment

16/09/2010

2010-09-16T22:12:06+00:00Ftyni era u çel taraba
Çou Halil se Avdi Aga

Çou Halil se Avdi Aga
Me treqin sejmen përmrapa

Bejta Sylja qen qafiri
Ban gostin e çoi na thirri

Mir na priti na gostiti
Por sa shtrenjt ai na shiti

Musta i vogël çohet në kom e
Kërkon armët ku i kam lan e

M'i ka mshehun miku mram e
Paska pa nërmen me na zan e

Në qaf më paç o mori motër
Qysh na prune ne në Shkodër

Mos m'left djal e mos m'left çik e
Kët gja motra s’e kom dit e

Kur ja vuna thikën burrit
Thash se më dolën vlleznit prej vorrit

Po kur ja vuna thikën djalit
Thash se më dolën syt e ballit


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Fatma Zyberi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet