Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Fatma Zyberi - Kur Del Goca Ne Pazar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/12/1996

1996-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kolazh"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Del Goca Ne Pazar" kënduar nga Fatma Zyberi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fatma Zyberi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fatma Zyberi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet