Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  22
BIOGRAFIA: Yjet është një grup artistësh i njohur. Grupi Yjet jane nga Kumanova. Antaret e grupit jane: Fatmir Ahmeti, Dilaver Zenuni, Juksel Iseni dhe Naim Mehmeti. Më datë 19 Prill 2012, Afrim Muciqi & Yjet publikojnë videoklipin "Perjete". Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Me këtë këngë, Afrim Muciqi & Yjet marrin pjesë në Zhurma Show 2012 në vitin 2012....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Erozioni

Gillespie

Orient Express

Night Rappers

Grupi Mjellma

Madd Dogs

R.A.G

Supernova

Tempulli G

Kadenca Dhe Naseri


Tags: Yjet, Avi Yjet, Fatmir Ameti, Avi

Krijo Një Kartolinë