Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yjet - Eja Vashë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Sa here qe ty te shikoj
Caste t'mira perkujtoj
Zemra ime ty t'kerkon
dashuri t'ofron.

Vetem ty te enderroj
Vetem per ty une jetoj
Pa ty jeta nuk me shkon
Pse po me mundon.

Ref:
Eja vasho te kendojme
Bashke me zogjte t'ia thome
Eja vasho eja moj
Se te deshiroj.

Tere naten rri pa gjume
A e din se t'dua shume
Kam nevoje te perqafoj
Buzet ti shijoj.

Por ti vasho nuk me don
Tjeter kend po e g'zon
Une i mjeri do te vdese
Nuk kam me c'te prese.

Ref:
Eja vasho te kendojme
Bashke me zogjte t'ia thome
Eja vasho eja moj
Se te deshiroj.
Yjet
Publikimi: 01/01/2011


Yjet - Eja Vashë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Vashë".
3. Video është e këngës "Eja Vashë", por nuk këndohet nga Yjet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yjet:


Komente 0