Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Elezi & Suat Ajdini - N'ket Vikend Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

E sot na eshte dite e premte
E ne shpi s'po muj me nejt e
U ndigjova me shoqni
Hajde sonte t'shkojme e shkri x2

Ref...x2
Atmosfera s'ka te ndalet
N'kete vikend sonte po kallet
Hajde t'shkojna ne kete nate
Ta bejme naten nje sahat

Coni duart larte per qejf
Lujna vallen me shyhret
Hajt ta ngjallim çka po pret
N'Diaspore e kallim krejt x2

Ref...x2
Atmosfera s'ka te ndalet
N'kete vikend sonte po kallet
Hajde t'shkojna ne kete nate
Ta bejme naten nje sahat

...

Ref...x2
Atmosfera s'ka te ndalet
N'kete vikend sonte po kallet
Hajde t'shkojna ne kete nate
Ta bejme naten nje sahat


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Suat Ajdini & Fatmir Elezi
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/10/2014


Fatmir Elezi & Suat Ajdini - N'ket Vikend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'ket Vikend".
3. Video është e këngës "N'ket Vikend", por nuk këndohet nga Fatmir Elezi & Suat Ajdini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmir Elezi:


Komente 0