Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Suat Ajdini

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Suat Ajdini është një këngëtar i njohur. Më datë 26 Gusht 2008, Suat Ajdini publikon videoklipin "Mallkoj Vehten". Më datë 14 Nëntor 2010, Suat Ajdini publikon videoklipin "I Vuajtur Jam". Më datë 20 Tetor 2014, Fatmir Elezi & Suat Ajdini publikojnë videoklipin "N'ket Vikend"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erkan Kumanova

Mc Mitrovicali

Muhamer Duraku-Meli

Sejdi Sejdiu

Breaker G

Fenix

Arjan Effecti

Mirsad Shabani

Gzim Roci

Rapp Dogg

Tags: Suat Ajdini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet