Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Hoxha - Do Te Jesh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


do te jesh si nje lule ne imagjinat si nje yll qe del qdo nat si nje djell zemren ma ndez flak e dua jeten me plot dashuri e di se koha mund te sjell qudi kudo qe iken do te jem me ty veq zoti ben mrekulli


Ky tekst u dërgua nga Toni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fatmir Hoxha - Do Te Jesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Jesh".
3. Video është e këngës "Do Te Jesh", por nuk këndohet nga Fatmir Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmir Hoxha:


Komente 0