Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Hoxha - Nuk Ja Fali Vetes Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sot me shum se kurr kam nevoj per ty qe ti them nje her dy fjal sy me sy sot me shum se kurr po te ndjej ne shpirt gjithmon te kam dasht por ti se ke dit edhe pse tani ti nuk je ketu kjo nuk do te thot se te kam harru sa her qe me bjen ndermend ditet kur ne ishim bash nuk ja fali vetes kurr te dua pse ste thash


Ky tekst u dërgua nga Enkelejda


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fatmir Hoxha - Nuk Ja Fali Vetes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Ja Fali Vetes".
3. Video është e këngës "Nuk Ja Fali Vetes", por nuk këndohet nga Fatmir Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmir Hoxha:


Komente 0