Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Hoxha - Sa Mire Po Lun Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kush po lujka kush po lujka aj sonte me mu vjen e para kosovarja vallen tuj vallzu sa mir po lun sa mir po kcen vin qikat ren me ren veq ti pom pelqen zemra po me dridhet kur po luj me ty ajde lujna vajzo sa jena te ri sa mir po lun ......


Ky tekst u dërgua nga  Edita


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fatmir Hoxha - Sa Mire Po Lun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Mire Po Lun".
3. Video është e këngës "Sa Mire Po Lun", por nuk këndohet nga Fatmir Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmir Hoxha:


Komente 0