Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Hoxha - Fustanin Me Pika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Fustanin me pika
sa hije të paska
Ngreje kokën pak
moj shpirto
sa të shof s’e plasa

Zanin ta nigjoje
une aty përditë
edhe rrugës ti kur shkoje
sikur bojshe dritë

Në mëngjes të erdha
me u taku me ty
amon seç mu dridhte zemra
kur m’shikoje n’sy

Ty të kam në mene
gjith’ ka shkoj e vije
gjumi natës nuk më zen
mi more ment e mije


Fatmir Hoxha - Fustanin Me Pika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fustanin Me Pika".
3. Video është e këngës "Fustanin Me Pika", por nuk këndohet nga Fatmir Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmir Hoxha:


Komente 0