Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Hoxha - Se Dy Të Dashura Që I Kam Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I: Se dy të dashura që i kam
O ju shok’t e mi.
Unë i dua shumë ato
Porsi sytë e mi. :I
Ref.:
I: E para është nana
E dyta moj më je ti.
Që të dyja t’mira jeni
Ju kam si sytë e mi. :I
Por ti e dyta
Mos u dëshpro kaqë shumë!
Se nanën time e dua
Ma shumë se ty.
Se po mos të ishte nana
S’do t’më kishe ti.
Që të dyja t’mira jeni
Ju kam si sytë e mi.
Nana unë dhe ti
Ne jemi nji.
Ndoshta flasin për ne
Se na kanë zili.
Ne rrojmë të gëzuar
Të lumtur në qetësi.
Se po mos t’ishte nana
S’do t’më kishe ti.


Fatmir Hoxha - Se Dy Të Dashura Që I Kam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Dy Të Dashura Që I Kam".
3. Video është e këngës "Se Dy Të Dashura Që I Kam", por nuk këndohet nga Fatmir Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmir Hoxha:


Komente 0