Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fatmir Shahini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21
BIOGRAFIA: Fatmir Shahini është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 16 Gusht 2013, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Taksixhiu, Erdhi Nusja". Në vitin 2016, Fatmir Shahini publikon albumin "Pijaneci". Më datë 5 Janar 2017, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Kthehu Nene, Kthehu Baba". Më datë 9 Nëntor 2017, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Te Dua / Sagapo". Më datë 9 Nëntor 2017, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Jeto Bej Qef". Më datë 22 Shtator 2018, Fatmir Shahini publikon vid...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtarePijaneci (2016)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Emiljano Dhe Grupi

Refat Sulejmani

Behar Spahiu

Ilia Basho

Redi Penko

Fatos Xhaferi

Altin Ranxha

Nimet Sulkaj

Altin Myftari

Ergys Hyka

Tags: Fatmir Shahini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet