Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Shahini - Ngrihu Nene 5 Minuta  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/10/2019

2019-10-09T13:26:45+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ngrihu Nene 5 Minuta" kënduar nga Fatmir Shahini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fatmir Shahini i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fatmir Shahini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet