Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fatmir Sufa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  • Peshkopi 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Fatmir Sufa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 14 Gusht 2010, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Kur I Ze Cunat Dashnia". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 4 Nëntor 2011, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Ciki Dam". Më datë 4 Shkurt 2014, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Cak Pak Hopa Hopa", në bashkëpunim me Desanto. Më datë 31 Mars 2014, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Jeta Osh Qef". Më datë 10 Shtator 2015, Fatmir Sufa & Nadia Mikayil publikojnë videokli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Durim Malaj

Bunjamin Cajani

Genti Deda

Gussi

Alban Chela

Tidra

Denis Kraja

Leon

Jointinjo

Leuname

Tags: Fatmir Sufa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet