Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Sufa & Nadia Mikayil - Dale, Dale  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Teksti:

Fatmir Sufa

Komente

Asnjë Koment

10/09/2015

2015-09-10T14:00:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dale, Dale" kënduar nga Fatmir Sufa & Nadia Mikayil.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fatmir Sufa & Nadia Mikayil i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fatmir Sufa:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet