Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmire Breçani - Dola Npenxhere Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Lavdu qoft moj, Perendia
Qe ta fali kete bukuri
Nate e dite po qaj si femija
e nuk po teren syt e mij
Dola ne penxhere
syrin kur ta pash
piva nje got raki o moj goce
marshalla te thash
Marashalla te thash
prej zemres se plast
shum per ty durova
eja te dalim bashk
Piva nje got raki
ta shoh synin e zi
jam i humbur pa ty, pa ty nuk mundem te rri
E qdo dit vjen duke u rritur
bukuria jote vjen duke u shtuar
a mendon se nje dit ke me vdek
dheu i zi ka me te mbulu


Fatmire Breçani - Dola Npenxhere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dola Npenxhere".
3. Video është e këngës "Dola Npenxhere", por nuk këndohet nga Fatmire Breçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmira Breçani:


Komente 1