Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmire Breçani - Hajde Ne Bahçe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  24

te me zgjosh moj nane nga gjumi
por sa te dalin drita, por sa te dalin drita moj nane

se do dal ne bahce oj nan me mbledh
trendafila, me mbledh trendafila oj nan.

(ref x2)hajde ne bahce dil ni her, moj lulja e arit, ne deget e molles e hedh era shamin e beqarit

(x2)ani mori nuse a moj qafgastare
(x2)ani a don rruze mori a don pare

(x2)as nuk due rruze as nuk due pare
(x2)po e due burrin o nji djal beqar e

(x2)hani pini dhe defreni por asnjani mos kerceni, rradhen cifti tash e ka mashalla mashalla

(x2)lule te bardha lule te kuqe, po kercen dhendrri me nuse, dielli ne valle paska ra, mashalla mashalla

(x2)nene e babe i veshtrojn prej gezimit syt lotojn,mi jep zot du sy me i pa mashalla mashalla

(x4)lule te bardha lule te kuqe, po kercen dhendrri me nuse, dielli ne valle paska ra, mashalla mashalla


Ky tekst u dërgua nga Stela Te Queen:)

Fatmire Breçani - Hajde Ne Bahçe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Ne Bahçe".
3. Video është e këngës "Hajde Ne Bahçe", por nuk këndohet nga Fatmire Breçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmira Breçani:


Komente 0