A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Fatmire Breçani - Po Vijn Krushqit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/05/2009

2009-05-14T21:20:56

po vin krushqit rena rena dil oo bab e shtini mrena ,shtini mrena bab me pushue se kan ardhun mem marr mueeeeee ,shtini mrena bab me pushue se kan ardhun mem marr mue-e-e-e
ehh walla moj dera e shpise
sot komm lon dit e qiknis
ehh walla moj dera e shpise
sot kom lon dit e qiknis
na ka hi nsusja ne walle
na ka hi nusja ne walle
me fustan me pika
ma e mira ne shoqe ma e mira nqika ma e mire ne shoqe ma e mira nqika
luj nuse lujluj syni keq mos tpafte kush nuk bon mashalla mashalla ati pika i raft x2
hajde nuse hajde hajde me merr e mos gjoj kajde hajde nuse eja eja se me doxhe si rrufeja ..........


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019