Më mbaj mend (për 1 muaj)

Faton Avdyli

Nuk ka akoma asnjë votë

Faton Avdyli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fidaim Gashi

Arbnor Dulla

Ferki Veseli

Iljas Limani

Qemal Stafasani

Arber Mavraj

Lirigzon Emini

Arbër Aliu

Afrim Spahiu

Bujar Gashi

Tags: Faton Avdyli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet