Më mbaj mend (për 1 muaj)

Faton Isufi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Faton Isufi është një këngëtar dhe instrumentist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Këngëtari dhe instrumentisi i mirënjohur në skenën e muzikës popullore dhe asaj argëtuese, Faton Isufi është i angazhuar me këngëtarin e njohur Ramadan Krasniqi- Dani, gjithashtu me orkestrësn “2 Korriku”. Ai ka qenë i pranishëm në disa programe festive, ku ka mahntiur publikun me një performancë ‘live’. Gjilanasi është tejet i angazhuar kohëve të fundit nëpër mbrëmje të ndryshme muzikore si në Kosovë ashtu edhe jashtë vendit. Fatoni është shpreh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

Premtoj (2018)

★★★☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Faton Isufi

Komente 0