Më mbaj mend (për 1 muaj)

Faton Macula

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Faton Macula është një instrumentist i njohur. Në vitin 2011, Faton Macula publikon albumin "Iman". Më datë 31 Janar 2016, Dardan Balaj publikon videoklipin "Ajo", në bashkëpunim me Faton Macula. Më datë 13 Qershor 2020, Vesa Smolica publikon videoklipin "N'shpirt", në bashkëpunim me Faton Maculën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Vesa Smolica. Produksioni audio u realizua nga Gezim Lazri....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë KomentIman (2011)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ruzhdi Gashi

Preng Papushi

Nik Rama

Clirim Leka

Thoma Zarka

Sadri Monika

Shkelqimi Fushkrujes

Gerti Gjoni

Fred Sybardhi

Posidon-Ka

Tags: Faton Macula


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet