Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Faton Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Pejë 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Faton Morina është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Autobiografi: Faton Morina (TonChee). Dikur isha Atlet. Më pelqente shumë, dhe ende e dua. Në vitin 2013, 2014, 2015, dhe deri në vitin 2016, kam marrë pjesë në gara në Kosovë, dhe jashtë Kosovës... U emertova champion për pionier në Kosovë, në disiplinen 100m dhe kërcim së gjati... Kam pasur shume arritje të madhe, por për disa arsye e kam lenë. Kurse tash, jam në hapat e parë të Repit (hiphopit), dhe nuk mendoj asnjëher që do te largohëm nga k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Totti

Mc Qlira

Nolle

Ricku

Dr.Ree

Ibro

Dion

Euron Selimi

Bad Sight

Looli

Tags: Faton Morina, Tonche, Tonchee


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet