Më mbaj mend (për 1 muaj)

Faton Rrezja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.1 / Votuan:  10
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Faton Rrezja është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2013, Faton Rrezja publikon albumin "Live 2013". Më datë 21 Qershor 2016, Faton Rrezja publikon videoklipin "Ma Thuaj Nje Fjale". Më datë 30 Gusht 2017, Faton Rrezja publikon videoklipin "Mos Ma Ban Ti Per Inati"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentLive 2013 (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bajram Gashi

Xhavit Nimanaj

Mergim Mazreku

Fadil Nreca

Shaban Demaj

Afrim Gashi

Basri Bega

Fetah Bajgora

Salih Gashi

Skënder Fejzullahu

Tags: Faton Rrezja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet