A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatos Kryeziu

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  25
BIOGRAFIA: Fatos Kryeziu is a popular singer. Fatos Kryeziu me shume njihet si aktor i cili ishte pjese e serialit humoristik “Kafeneja Jone”, por qe edhe mirret me muzike ne form “hobi”, video-spoti i tij i pare ka qene “Gjithçka qe eshte e mire ka fund”. Në Maj 2009, Fatos Kryeziu merr pjesë në VFM 2009 me këngën "Gjithcka Qe Eshte E Mire Ka Fund". Në Maj 2008, Fatos Kryeziu merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Gjithcka Qe Eshte E Mire Ka Fund". Më datë 18 Janar 2013, Fatos Kryeziu...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Burim Kastrati

Viagra

Chika

Orhan Zeneli

Xhelal Xheladini

Sami Kallmi

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Osman Shehu

Niku

Alban Emiri


Tags: Fatos Kryeziu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019