Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatos Xhaferi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  28

Fatos Xhaferi është këngëtar i njohur. Më datë 26 Dhjetor 2012, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Voglushja".

Më datë 31 Mars 2013, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Shpiragu Hapi Krahet".

Më datë 2 Prill 2013, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Cjane Ata Qe Vijne".

Më datë 27 Dhjetor 2014, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Ne Dere Na Trokiti Fati".

Më datë 30 Shtator 2015, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Kam Vite Qe S'te Kam Pare".

Më datë 15 Prill 2017, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Do Kendoj Per Vendin Tim".

Më datë 7 Dhjetor 2019, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Ne Mjeshove Linda U Rrita".

Më datë 1 Qershor 2020, Fatos & Antonio Xhaferri publikojnë videoklipin "Xhaxhai Dhe Nipi". Muzika e këngës u punua nga Genci Malaj, teksti u shkrua nga Fatos Xhaferi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Genci Malaj.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist