Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Fatos Xhaferi - Mira  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/08/2018

2018-08-06T22:09:03


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mira" kënduar nga Fatos Xhaferi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Tony Noah. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

ma e mira je baby u dogjen malet
por si patem perserit kujtimet ku ti me lae
at frajerin qe epate ski me majt mend
pse pom shitesh engjull kur ti sje melaqe
ma e mira je baby u dogjen malet
por si patem perserit kujtimet ku ti me lae
at frajerin qe epate ski me majt mend
pse pom shitesh engjull kur ti sje melaqe

a e din a e din sa mir fustani pot rrin
por un veq kam veq ni deshir
deshu sa ma shpejt sepse neser sjam i lir
koha po na ik baby veq po qojm dashni
dhe i bojm dy tre babini tre
ciao thash amini krejt vertet asht syni
mos e kerkoh gabimin
shady ti boje nxeht
une kam qesin ti ke dillin
ja nisem prej fillimit uuhhh prej fillimit

ma e mira je baby u dogjen malet
por si patem perserit kujtimet ku ti me lae
at frajerin qe epate ski me majt mend
pse pom shitesh engjull kur ti sje melaqe

yeaaahhhhhh uouhhh na na na na

hey shady edi se pote pelqen ty
kur po ta thirri une emrin
pozita ndrru jo veninMë Shumë Këngë Nga Fatos Xhaferi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet