Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  82
 • Emri i Vërtetë:
 • Fady Fatrouni
 • Vendlindja:
 • Sydney 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Faydee është një këngëtar i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Emri i vertete i Faydee-t eshte Fady Fatrouni dhe eshte nje kengetar dhe kompozitor i muzike, Pop, R&B dhe Dance me origjine libaneze. Ka filluar te publikoje hite qe nga viti 2008. Rendisim me poshte kenget e tij: 2008 - Never Ever 2010 - Shelter Your Heart 2010 - I Should've Known (Faydee Feat. Manny Boy) 2011 - Fallin' (Ya Gamil) 2011 - Better Off Alone 2011 - Mistakes 2011 - Say My Name 2011 - Getaway (Manny Boy Feat. Faydee) 2012 ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Faydee

Komente 0