A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Febi Shkurti

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  11
  • Origin:
  • Vlore 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Febi Shkurti is a popular songwriter and singer. Në Prill 2005, Nevila merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Kujtimet E Largeta", në bashkëpunim me Febi. Në Dhjetor 2018, Artemisa Mithi & Febi Shkurti marrin pjesë në Festivali I 57-Të Në Rtsh me duetin "Dua Ta Besoj". Febi prezantohet për herë të parë si solist pa grupin e tij “Revolt Klan”, me të cilin ka kënduar edhe dy herë të tjera në Fest’ 53 dhe Fest’ 54. Kënga që dy këngëtarët do të interpretojnë në skenën e festivalit është muzikuar dh...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Revolt Klan

(Current member)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Endrik Beba

Alsked Rrenja

Renato Zeqollari

Ardian Qokaj

Endrit Shani

Gerald Zyfi

Elis Nova

Alban Arifi

Maringlen Linadi

Denis Kraja


Tags: Febi Shkurti, Febi, Revolt Klan

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019