Feim Gostivari
Feim Gostivari

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Fehim Ibrahimi
  • Vendlindja:
  • GostivarBiografia

Feim Gostivari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0