Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Felon Records

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  25
BIOGRAFIA: Felon Records është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 9 Shtator 2010, Felon Records publikojnë videoklipin "Stilin Nuk E Ndrrojna". Më datë 20 Qershor 2011, Felon Records publikojnë videoklipin "1 Milion"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Septics

ETB 57

Brotherhood

Master Bass

Forty Oz

E'7

T.A.R

New Stars

Kabal Mafia

Kamikaza-T

Tags: Felon Records, Fellon Records


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet