Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Felony, Soul'jah & Ylber - Psikopat Covid  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/03/2020

2020-03-22T11:57:14+00:00

Më Shumë Nga

Ylber Kelmendi"Psikopat Covid" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Felony, Soul'jah & Ylber.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Felony, Soul'jah & Ylber i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Felony:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet