A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylber Kelmendi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ylber Kelmendi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Mars 2019, Ylber & Dilinyer publikojnë videoklipin "Slow Down". Më datë 23 Qershor 2019, Ylber publikon videoklipin "Ciu Ciu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

B-Master

Albotoxic

The Rose

Last Daddy

Lony

King Link

Genzzo

MMG Babloki

Unix

Art


Tags: Ylber Kelmendi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019