Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fenix Studio

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  29
  • Vendlindja:
  •  
Fenix Studio është një produksion dhe video produksion shumë i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

OTR Records

Pro Video

Shqipja Master

Red World Production

F-M Studio Univers

Musical

Shqipja 2000

Supersonic

Albatrade

Fuga

Tags: Fenix Studio


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet