Ferdi Demir
Ferdi Demir

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Ferdi Demir është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 5 Shtator 2020, Ferdi Demir publikon videoklipin "Zemer Ty Te Kam", në bashkëpunim me Ilir Tironsin. Muzika e këngës u punua nga Samuel Kodra & Ilir Tironsi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0