Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Feriz Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
(1924-1999)  
  • Vendlindja:
  • Llashkadrenoc 
BIOGRAFIA: Feriz Krasniqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Feriz Krasniqi ka lindur më 1924 ne Llashkadrenoc kurse ka vdekur ne Maj 1999 në malet e Damanekut në mungesë te përkujdesjes shëndetësore dhe ushqimit....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareKenge Te Perjetshme (2019)

Kenge Dasmash 1

Kenge Dasmash 3

Kenge Dasmash 2


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Enver Batllava

Beqir Gashi

Halil Cërvadiku

Ibish Broja

Daut Zenku

Mhill Krasniqi

Ismet Demaj

Dervish Dervishi

Isa Veliu

Agim Baftjari


Tags: Feriz Krasniqi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet