Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ferki Shala - Elhamdulila Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Oh sa shumë i lumtuar jam
Me këte Din e këtë Islam
Të falëmderoj o ALLAH X2
Që më bëre musliman

Je i vetmi Perëndi
E kriojove këtë gjithësi
Je i vetmi që adhurohët X2
Me namaz robi t'afrohet

Je i pastër dhe pa t'meta
Fjalët e tua janë t'vërteta
I Madhërishëm je Zoti im X2
Vetëm ty t'bëjm adhurim

Je sundues i gjithësis
Je dhurues i mirësis
Kush kërkon Zot përveq teje X2
Del nga rruga e ksaj feje

Kush prej teje ndihmë kërkon
Për asgjë sdo t'jetë pishman.
Të falëmderoj o ALLAH X2
Që na bëre musliman


Ky tekst u dërgua nga DurimiFerki Shala
Publikimi: 17/10/2008


Ferki Shala - Elhamdulila
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Elhamdulila".
3. Video është e këngës "Elhamdulila", por nuk këndohet nga Ferki Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ferki Shala:


Komente 0