A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Festim Gerxhaliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Festim Gerxhaliu është një këngëtar. Më datë 18 Nëntor 2016, Festim Gerxhaliu publikon videoklipin "Me Ty". Më datë 12 Korrik 2018, Festim Gerxhaliu publikon videoklipin "I Vetem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ragip Murati

Rapcellz

Lindi B

Blunivers

Lorenc

Noway

Drilzza

Real Face

Trimi A.K.A Safe

Kreshnique


Tags: Festim Gerxhaliu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018