Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Festina Mejzini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
 • Vendlindja:
 • Gjakovë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Festina Mejzini është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo është një konsideruar si një nga konkurrentet më të forta të X-Factor Albania, dhe nuk është kishte sesi të ndodhte ndryshe sepse vjen nga një familje artistësh. Vajza nga Gjakova, Festina Mejdini, ka impresionuar të gjithë me zërin dhe me profesionalizmin që po tregon dita ditës në skenë. Në një intervistë për suplementin THASH&THEM, Festina rrëfen për eksperiencën e saj në X-Factor si dhe për marrëdhënien me mentoren e saj, Juliana Pasha. “...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

10 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Filloreta Raçi (Fifi)

Sara Kalaveshi

Tringa Rexhepi

Nazmije Selimi

Marigona Jelliqi

Edita Sopjani

Shkenda Dubova

Nita Latifi

Fiorela Sahiti

Vesa Smolica

Tags: Festina Mejzini, X-Factor, Festina Mezini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet