Më mbaj mend (për 1 muaj)

Festina Mejzini, Alban Skenderaj I Ben Ftese Per Duet

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[28-05-2012]
Ajo kishte shkuar në pesëshen e më të mirëve nga një udhëtim i gjatë nga Gjakova e deri në skenën e madhe të talent-shout, "X Factor Albania".

Kjo është Festina Mejzini, e cila me qetësinë e saj e ka pranuar verdiktin e publikut, duke u eliminuar mbrëmjen e së dielës, ndërsa mentori Alban Skënderaj i ka bërë një propozim publikisht që do të donte ta bënte një duet me gjakovaren.

Festina është komentuar gjithmonë për stilin e saj të veçantë dhe ka pasur më së shumti klikime në kanalin YouTube për perfomansat e saj në "X Factor".
 (Maksim Gjokaj/Kosova Sot)Komente 0