Më mbaj mend (për 1 muaj)

Festina Mejzini - Ne Kemi Një Vënd Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shumë gjat eca për tek ti
shumë kohë shkoj pa u takuar
jetuam në një shekull
dashurin e bekuar.

Të prita dhe erdhe
gjithë botën kemi tani
njëqind vjet dashuri
rikthyem unë dhe ti.

Ne kemi një vend të dy
Prishtinë dhe Tiranë të duam ty
çdo ditë edhe më shumë
se jemi një.

Ne kemi një vend të dy
Prishtinë dhe Tiranë të duam ty
çdo ditë edhe më shumë
se jemi një.

Qytetet e bardha
une jam rrugeve se me pelqen kjo kohë
Prishtinë Tiranë jam n'autostrad tu mendu
let it snow.

Gjuhen e pasur geg edhe tosk
s'kena kufi Shqipni Kosovë
edhe nese na masin
munet me ndodh
jena ni komb jeni ni zë.

Flori:
Duam ... e Prishtines
duam ujin e detit Jon
ta duam njeri tjetrin
ne gjithcka na bashkon.

Nje emer e kemi
nje gjuhë e nje pasion.

Vesa:
Tani jemi nje
kjo eshte koha jon.

Ne kemi një vend të dy
Prishtinë dhe Tiranë të duam ty
çdo ditë edhe më shumë
se jemi një.

Ne kemi një vend të dy
Prishtinë dhe Tiranë të duam ty
çdo ditë edhe më shumë
se jemi një.

Ne kemi një vend të dy
Prishtinë dhe Tiranë të duam ty
çdo ditë edhe më shumë
se jemi një.

Ne kemi një vend të dy
Prishtinë dhe Tiranë të duam ty
çdo ditë edhe më shumë
se jemi një.Nuk kemi video për këtë këngë.
Festina Mejzini - Ne Kemi Një Vënd
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Kemi Një Vënd".
3. Video është e këngës "Ne Kemi Një Vënd", por nuk këndohet nga Festina Mejzini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Festina Mejzini:


Komente 0