A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Festina Mejzini - Could You Be Loved


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/04/2012

2012-04-22T22:33:41

Could you be loved... and be loved...
Could you be loved... and be loved...

Don't let them fool ya
Or even try to school ya! Oh no!
We've got a mind of our own
So go to hell if what you're thinking is not right!
Love would never leave us alone
Against the darkness there must come out the light.

Could you be loved... and be loved...
Could you be loved...wo yeah... and be loved...

(The road of life is rocky and you may stumble too
So while you point your fingers someone else is judging you)
Love your brotherman!
(Could you be - could you be - could you be loved?
Could you be - could you be loved?
Could you be - could you be - could you be loved?
Could you be - could you be loved?)

Don't let them change ya oh! -
Or even rearrange ya! Oh no!
We've got a life to live. (ooh ooh ooh)
They say: only - only -
only the fittest of the fittest shall survive -
Stay alive! Eh!

Could you be loved... and be loved...
Could you be loved... wo now... and be loved...


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019