Më mbaj mend (për 1 muaj)

Festina Mejzini - Te Amo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Te Amo" kënduar nga Festina Mejzini.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Te Amo".

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN
Festina Mejzini
Publikimi: 11/06/2022
Produksioni: Arbre Blass
Mixed And Mastered: Johan Bejerholm/ World Studios
Music & Teksti: Ake Noreen, Andreas Aspeli, Lars E.Carlsson, Connie C. Joergensen, Arber Zeqo, Festina Mejzini
Styling: Fjolla Qela
Video Produksioni: Luna PicturesFestina Mejzini - Te Amo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Amo".
3. Video është e këngës "Te Amo", por nuk këndohet nga Festina Mejzini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Festina Mejzini:


Komente 0