Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fever - Me Fal (Feat. Gresa Gjoceraj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

si ta thyej kte qelq te heshtjes
si te them me cmend kjo vetmi
kjo dhom ku hyre sa deshe
O ZOT cte bej tani

si te te them ste meritoj
pa ty cdo gje eshte e veshtir
pa ty smundem te jetoj eja me bej ti me te mire

jam si re qe sdi nga shkoj
jam si peme qe hije sleshoj
jam si lum pa brigje kerkoj
shpirtin rrenoj shpirtin rrenoj

(ref)
mbeshtetu nje cast un po te lutem
mbi gjoksin tim shlodhu nje cast

nga syte e tu ne shpirt te futem me ler te them me faaaaal(2here)

(strofe)
cdo gje e jotja me mungon
cdo fjale e embel thene nga ty
ti eja eja mos vono
te kam ne zemer ne sy

si te te them ste meritoj
pa ty cdo gje eshte e veshtir
pa ty smundem te jetoj eja me bej ti me te mire

jam si re qe sdi nga shkoj
jam si peme qe hije sleshoj
jam si lum pa brigje kerkoj
shpirtin rrenoj shpirtin rrenoj

(ref)
mbeshtetu nje cast un po te lutem
mbi gjoksin tim shlodhu nje cast

nga syte e tu ne shpirt te futem me ler te them me faaaaal(2here)

paus

brixh
dhe ti i lodhur patjeter je ne rruge vetmie ske qene kurre tani te humba therras te te gjej po serdhe ti tek ti do vi un do vi un............

(ref)
mbeshtetu nje cast un po te lutem
mbi gjoksin tim shlodhu nje cast

nga syte e tu ne shpirt te futem me ler te them me faaaaal

mbeshtetu nje cast te lutem
mbeshtetu nje cast te lutem
mbeshtetu nje cast
Fever
Featuring: Gresa Gjocera
Publikimi: 11/03/2009
Festivali: Top Fest 6


Fever - Me Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal".
3. Video është e këngës "Me Fal", por nuk këndohet nga Fever.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0