Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gresa Gjoceraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Gresa Gjoceraj është një këngëtare e njohur. Në Prill 2005, Gresa Gjoceraj merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Idem". Në Maj 2008, Gresa Gjoceraj merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Histori Dimri". Në Maj 2009, Fever merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Me Fal", në bashkëpunim me Gresa Gjoceraj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Herolinda Bucaliu

Shpresa

Nevila Qesko

Gledis

Lina

Ledi (F)

Gentiana Bujupi

Sevi

Stela Brahimllari

Yllka Berisha

Tags: Gresa Gjoceraj, Gresa Gjocera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet