Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  101
  • Emri i Vërtetë:
  • Daniela Kamberi
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Fibi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Daniela Kamberi apo soç njihet më shumë Fibi, u bë e njohur kur në një foto të reperit Getinjo, ajo shihet nudo në gjoksin e tij. Madje, këngëtarja e re u ngatërrua me Dafina Zeqirin. Në Gusht 2006, Fibi merr pjesë në Çelësi Muzikor 1 me këngën "Shumë Gënjeshtra". Më datë 14 Gusht 2014, Eva publikon videoklipin "Namana", në bashkëpunim me Fibi. Më datë 4 Dhjetor 2014, Eva publikon videoklipin "Loqka Jeme", në bashkëpunim me Fibi. Videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nidora Gjyriqi

Kieda Budini

Edea Demaliaj

Gugu

Jeta Faqolli

Saelma

Blerina Matraku

Lola Pink

Entela Zhula

Ertila Koka

Tags: Fibi, Daniela Kamberi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet