Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fidaim Aliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.3 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Fidaim Aliu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 17 Dhjetor 2008, Fidaim Aliu publikon videoklipin "Hajde Loqk". Në vitin 2011, Fidaim Aliu publikon albumin "Oj Shehide". Më datë 20 Janar 2015, Fidaim Aliu publikon videoklipin "Kosova E Lire". Më datë 12 Qershor 2015, Fidaim Aliu publikon videoklipin "Dashuroj Kuq E Zi". Më datë 18 Janar 2016, Fidaim Aliu publikon videoklipin "E Kam Qu Gruan Te Nana". Më datë 15 Shkurt 2016, Fidaim Aliu publikon videoklipin "Facebook". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareOj Shehide (2011)

100% Live

Vala 900

Dashuroj Kuq E Zi


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Avdi Mjeku

Naim Gavrani

Remzi Leka

Istref Berisha

Lul Vushtria

Isa Neziri

Qenan Selani (Qena)

Anton Keraj

Premtim Mehmeti

Sabi

Tags: Fidaim Aliu, Fida


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet